Informacje o zestawie
Promocja Bestseller

Zestaw 3 x LenVitol® - olej lniany tłoczony na zimno, 3 x 1000 ml

  • Olej lniany tłoczony na zimno przeznaczony do diety OleofarmVitum. Suplement diety.
  • Zestaw 3 x LenVitol® - olej lniany tłoczony na zimno, 3 x 1000 ml
  • LenVitol® - olej lniany tłoczony na zimno, 1000 ml
Ocena:
4.84 / 5 (265 opinii)
114,99 zł Oszczędzasz 15.18% (18.21), kupując w zestawie.
101,76 zł
/ szt.
Suma cen towarów sprzedawanych oddzielnie:119.97
0,03 zł / ml
In stock
PEŁEN OPIS

LenVitol® olej lniany tłoczony na zimno, 1000 ml


Olej lniany LenVitol® powstaje tradycyjną metodą tłoczenia na zimno. Charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów wielonienasyconych oraz kwasów tłuszczowych omega-3. Zawarte w nim wielonienasycone kwasy tłuszczowe: kwas alfa-linolenowy (omega-3) i kwas linolowy (omega-6) należą do Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT). Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi [jedno i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi]. NNKT są potrzebne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju dzieci. Korzystny efekt występuje w przypadku dziennego spożycia 2 g kwasu alfa-linolenowego (ALA) i dziennego spożycia 10 g kwasu linolowego (LA). Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Składniki: olej lniany tłoczony na zimno wysokolinolenowy.


Wartość odżywcza

100 ml

Wartość energetyczna (energia)

3434 kJ/835 kcal

Tłuszcz, w tym:

93 g

kwasy tłuszczowe nasycone

8,9 g

kwasy tłuszczowe jednonienasycone

15 g

kwasy tłuszczowe wielonienasycone

69 g

Węglowodany, w tym:

0 g

cukry

0 g

Białko

0 g

Sól

0 g


Omega-3 (kwas alfa-linolenowy) 56 g

Omega 6 (kwas linolowy) 13 g


Uwaga! Partie oleju lnianego mogą różnić się od siebie smakiem, zapachem i kolorem (dopuszczalny jest np. posmak goryczkowy, ziołowy itp.), co wynika z obecności naturalnych związków smakowych w nasionach lnu i nie wpływa na jakość oleju. Może wytrącić się naturalny osad. Olej lniany powinien być stosowany wyłącznie na zimno – nie należy podgrzewać i smażyć na nim potraw, gdyż powoduje to utratę wartości odżywczych.


Przechowywanie: przechowywać w temp. 4-10°C, w szczelnie zamkniętej butelce, z dala od źródeł światła.


Kraj pochodzenia: Polska.


objętość netto 1000 ml
Wasze wcześniejsze pytania dotyczące tego produktu

Dzień Dobry,

Dieta w profilaktyce nowotworów zakłada spożywanie produktów o dużej zawartości witamin, minerałów, kwasów omega-3, a ograniczyć nasycone kwasy tłuszczowe oraz produkty mocno przetworzone z dużą zawartością konserwantów.

Dieta po operacji wyrostka robaczkowego jest dość rygorystyczna. Zalecane są potrawy lekkostrawne, z niewielką zawartością błonnika, niewzdymające oraz z małą zawartością tłuszczu. Z racji ograniczenia spożywania tłuszczy w diecie warto zwrócić uwagę na ich jakość i sięgać tylko po te, który dostarczą nam jak najwięcej korzyści zdrowotnych. Takim tłuszczem jest olej LenVitol obfitujący w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Olej lniany można wprowadzić do diety w momencie wskazanym przez lekarza. Ze względu na wrażliwy układ pokarmowy związany z operacją wyrostka robaczkowego zaleca się rozpoczęcie przyjmowania oleju LenVitol poczynając od dawek profilaktycznych (2 łyżki stołowe dziennie) i po woli zwiększać dawkę do 6 łyżek stołowych dziennie.

Pozdrawiam

Anna Kandora
Konsultant Dietetyczny

Dzień Dobry,

Olej lniany LenVitol (Budwigowy) tłoczony na zimno charakteryzuje się wysoką treścią kwasów omega-3, bardzo cennych w żywieniu kobiet w ciąży.

W ostatnim trymestrze ciąży oraz przez pierwsze 6 miesięcy życia niemowlęcia układ nerwowy dziecka rozwija się najintensywniej.

Kwasy omega-3 stanowią 60% masy mózgu, są głównym składnikiem błon komórkowych neuronów (komórek nerwowych) oraz siatkówki oka, chronią przed przedwczesnym porodem oraz niską masą urodzeniową dziecka. Kobieta w ciąży powinna zwiększyć zawartość kwasów omega-3 w diecie, tak by pokryć zapotrzebowanie na niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe zarówno swoje jak i dziecka. Zaleca się stosowanie oleju LenVitol w diecie kobiety w ciąży w ilości 2 – 3 łyżek stołowych dziennie. Trzeba jednocześnie pamiętać, by podczas stosowania oleju LenVitol ograniczyć spożycie innych tłuszczy by ich podaż w codziennym żywieniu nie przekraczał dopuszczanych norm. 

Pozdrawiam

Anna Kandora
Konsultant Dietetyczny

 

Dieta Dr Budwig staje się coraz bardziej popularna z racji na wszechstronny dobroczynny wpływ na nasz organizm. Dobrana w odpowiedni sposób pokrywa zapotrzebowanie na niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) wpływając tym samym na ogólną poprawę stanu zdrowia.  Dieta dr Budwig opiera się na wysyceniu komórek naszego organizmu kwasami omega-3, dostarczeniu antyoksydantów oraz zmiany przyzwyczajeń żywieniowych na te najzdrowsze.

W przypadku problemów z żołądkiem jest kilka zaleceń, które trzeba przestrzegać stosując dietę dr Budwig:

  1. Olej lniany LenVitol warto stosować w połączeniu z białym serem (najlepiej odtłuszczonym) w formie pasty. Ser biały można zastąpić innym produktem białkowym jak kefir, czy jogurt naturalny. Pastę można dodatkowo doprawić do smaku: ziołami, miodem czy orzechami. Kwasy omega-3 w połączeniu z produktem białkowym wykazują najlepszą przyswajalność.
  2. Przy dolegliwościach układu pokarmowego zaleca się stosowanie 2 łyżek oleju LenVitol w ciągu dnia, najlepiej rozkładając porcję na mniejsze dawki spożywane w odstępach czasowych przez cały dzień.
  3. Ważna jest także pora przyjmowania oleju LenVitol. Nie należy przyjmować dawki na czczo, lepiej wkomponować w spożywane posiłki.

Podczas stosowania diety dr Budwig trzeba pamiętać by nie przekroczyć dozwolonych ilości tłuszczy w dziennej racji pokarmowej. Cierpiąc na zapalenie śluzówki żołądka bardzo ważne jest przestrzeganie zasad zdrowego żywienia, które pokrywają się z zaleceniami diety dr Budwig.

 

Pozdrawiam

Anna Kandora
Konsultant Dietetyczny

Witam,

Pierwotne stwardniające zapalenie dróg żółciowych (PSC) zazwyczaj występuje w parze z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego(CU). Zalecenia dietetyczne nadal są mocno okrojone i mało szczegółowe, z reguły zawierające zalecenia powszechnie występujących zasad zdrowego żywienia.

 Zarówno PSC jak i CU wymagają stosowania diety urozmaiconej, łatwostrawnej, z podwyższoną zawartością białka oraz witamin a obniżoną zawartością tłuszczu i błonnika. PSC, czyli choroba wątroby, podczas której żółć nie jest prawidłowo odprowadzana przez drogi żółciowe z racji postępującego włóknienia i zwężenia wewnątrzwątrobowych i zewnątrzwątrobowych dróg żółciowych. Choroba PSC prowadzi najczęściej do niewydolności wątroby jak i innych powikłań na tle wątroby.

Suplement diety Hepatan naszej firmy, który wspiera prawidłową pracę wątroby może okazać się bardzo pomocy ze względu na pozytywny wpływ składników czynnych na pracę wątroby. Występująca w Hepatanie sól L-asparaginian L-ornityny wspiera detoksykacje amoniaku, wykazuje regenerujący wpływ na komórki wątrobowe, oraz wspomaga czynności wątrobowe. Cholina będąca drugim składnikiem czynnym omawianego preparatu bierze udział w metabolizmie tłuszczów, ich transporcie do wątroby oraz zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w gruczole wątroby. Z tego względu suplement diety Hepatan jest polecany wszystkim osobom, którzy cierpią z powodu obciążonej wątroby. 

Z racji ograniczenia spożywania tłuszczy w diecie warto zwrócić uwagę na ich jakość i sięgać tylko po te, które dostarczą nam jak najwięcej korzyści zdrowotnych. Takim tłuszczem jest olej LenVitol obfitujący w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (omega-3). Kwasy tłuszczowe omega-3 fizjologicznie oczyszczają wątrobę, działają regenerująco i ochronnie. Dodatkowo stosuje się je, we wspomagającym leczeniu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Jednocześnie zaznaczam, by ograniczyć w diecie podaż innych tłuszczy (m.in.: tłuste mięsa).

Osoby cierpiące na PSC oraz CU bardzo często cierpią na niedobory składników mineralnych (przede wszystkim wapnia) oraz witamin. Preparat CaDiK naszej firmy dostarcza aż 1000 mg wapnia w dziennej dawce.  Dodatkowo zawiera witaminy D oraz K, które uczestniczą w procesach regulujących metabolizm wapnia w organizmie.

Stosując dietę z obniżoną zawartością tłuszczy jednocześnie ograniczamy ilości witamin w nich rozpuszczalnych, stąd warto uzupełnić ich niedobór w postaci suplementów.  D-Vitum forte firmy Oleofarm może dostarczyć 1000 j.m. lub 2000 j.m. w zależności od wybranego wariantu spośród naszego asortymentu. Osoby chorujące na PSD są bardzo narażone na osteomalacje jak i osteoporozę. Witamina D jest aktywowana m.in.: w wątrobie, dlatego też cierpiąc na niewydolność wątroby w organizmie może występować zaburzenie aktywacji tej witaminy.

Witamina D wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego, wpływa na prawidłowe wchłanianie i wykorzystywanie wapnia i fosforu. Przeprowadzone badania wykazały istniejącą korelację pomiędzy spadkiem masy kostnej a obecnym u chorego schorzeniem wątroby.

Produktem wartym polecenia jest także Tran islandzki. Charakteryzuje się on wysoka zawartością kwasów nienasyconych z grupy omega-3 i jednocześnie jest bogaty w witaminy rozpuszczalne w tłuszczach: A i D, których podaż jest ograniczona podczas stosowania diety niskotłuszczowej.

Przyjmowanie wszelkich suplementów zaleca się skonsultować z lekarzem prowadzącym. Złożoność równocześnie występujących schorzeń: PSC oraz CU wymaga indywidualnego podejścia oraz przeanalizowania składników leków i ich korelacji ze składnikami aktywnymi proponowanych suplementów.

Pozdrawiam

Anna Kandora
Konsultant Dietetyczny

 

Dzień Dobry,

olej lniany Lenvitol tłoczymy i rozlewamy do butelek w naszym zakładzie we Wrocławiu. Tutaj odbywa się 100% produkcji. Dlatego mogę potwierdzić, że sprzedawany przez nas olej pochodzi z Polski.

Pozdrawiamy

Zespół oleofarm24.pl

Dzień dobry,

Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem.

Olej lniany LenVitol jest bogaty w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, które nie są wytwarzane przez ludzki organizm, dlatego konieczna jest ich suplementacja. Kwasy omega-3, których zawartość wynosi ponad 50%, 

W przypadku jednostek chorobowych polecamy spożywanie 60 ml (ok. 4 łyżek) oleju lnianego LenVitol. Podaną ilość należy zmiksować z 12,5 dag twarogu białego odtłuszczonego oraz kilkoma łyżkami jogurtu naturalnego 0%, do uzyskania gładkiej pasty o konsystencji majonezu.

Należy pamiętać, że dieta jest jedynie uzupełnieniem leczenia medycznego i nie zastępuje go.

Pozdrawiamy

Zespół oleofarm24.pl

 

Dzień dobry,

dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem.

Olej lniany LenVitol jest dostarczany do naszych Klientów w styropianowych opakowaniach. Ponadto posiadamy badania laboratoryjne naszego oleju, które wskazują na stabilność  produktu w temperaturze pokojowej przez pięć dni. Dodam, że zamówienie dociera maksymalnie w ciągu trzech dni do rąk Klienta.”

Parametry techniczne:
Objętość netto
3000 ml (3 x 1000 ml)
REKINOL®  extra, 72 kapsułki

REKINOL® extra, 72 kapsułki

18.99 zł lub 3798 PKT
BIOMEGALIN® 3-6-9, 60 kapsułek

BIOMEGALIN® 3-6-9, 60 kapsułek

15.99 zł lub 3198 PKT
Wiesiołek, 72 kapsułki

Wiesiołek, 72 kapsułki

20.99 zł lub 4198 PKT
Rekinol, 500 mg, 72 kapsułki

Rekinol, 500 mg, 72 kapsułki

15.99 zł lub 3198 PKT
Opinie użytkowników
Ilość opinii: 265 Średnia ocena: 4.84
Autor: Stefan, Ostrów Wlkp Ocena:

Mimo wielu ofert, zdecydowałem kupno oleju lnianego(brązowa etykieta/nalepka na butelce) z OLEOFARM - przejrzysta i jasna oferta bez 'kombinowanego' opisu. Zakup w sklepie internetowym producenta. Dokładnie po 62. godzinach olej miałem dostarczony przez kuriera, transportowany w samochodzie z chłodnią oraz jeszcze każda butelka w styropianowym 'futerale' :) A, że kupiłem 3. litry to transport gratis! - Jakość oleju SUPER, bez wyczuwalnej goryczki jaką ma "olej lniany kujawski" z Kauflandu 0,25 litra. Dodam, że otrzymałem olej świeżutki, pachnący aż słodki z terminem przydatności przez 4 miesiące tj do 24 grudnia 2018 Propo "olej lniany kujawski" z Kauflandu(wystawiony na półce w wolnej przestrzeni marketu) 0,25 litra kupiłem 25 sierpnia br, z terminem "najlepiej spożyć 16.02.2019." CZY KTOŚ KUPIŁ GDZIEŚ LEPSZY OLEJ - PROSZĘ O INFO: stiven93@tlen.pl Pozdrawiam 72. letni Stefan

Autor: Tomasz, Ostrów Wlkp. Ocena:

Polecam ten produkt. B.dobra cena. Biore go już od kilku lat

Autor: Renata, Legnica Ocena:

Polecam wszystkim zakupy w Oleofarm, profesjonalnie, szybko - a produkt I klasa

Autor: Grzegorz, Jaworzno Ocena:
Olej spożywam od 5 lat, wspaniała jakość, szybka i profesjonalna dostawa, bardzo dobrze zabezpieczony. Polecam.
Autor: IRENEUSZ, CHLEBOWO 12 Ocena:
Rewelacyjnie zapakowany, doskonały produkt. .Polecam f-me za jakość produktów i niski próg darmowej dostawy.
Autor: MARIAN, GARBATKA-LETNISKO Ocena:
Stosuję od dawna, bardzo polecam.
Autor: Monika, Kraków Ocena:

Mialam przerwe od zakupu oleju jakis czas, ale teraz jak wróciłam do uzupełniania diety olejem lnianym. I tym bardziej polecam na chlodne jesienne wieczory. Smakuje ze zwielokrotnioną siłą :)

Autor: Iwona, Kraków Ocena:
Super jakość + rewelacyjna cena w zestawie. Do wykorzystania w okresie 3 miesięcy bez problemu. Niewielkie nadwyżki polecam do pielęgnacji ciała i ..... wszelkiego rodzaju przedmiotów z drewna :)
Autor: KRZYSZTOF, ŁOBŻENICA Ocena:
1.Zdrowe. 2.Smaczne. 3.Bardzo dobra cena. 4.Łatwo i na długo. 5.Wprawia w błogostan spokoju i harmonii.
Autor: Dorota, Nakielnica Ocena:
Ten olej pomógł wygrać mojej mamie walkę z chorobą nowotworową. Teraz cała rodzina systematycznie go używa. Gorąco polecam
Autor: Stefania, Kraków Ocena:
Bardzo szybka dostawa , olej jak zawsze świeży.
Autor: Adriana, Mikołajki Ocena:
WSZYSTKO OK. GORĄCO polecam
Autor: Grzegorz, Długołęka Ocena:
Kolejny zakup trzech litrowych butelek, wysoka jakość utrzymana. Polecam
Autor: Iwona, Kamieniec Wrocławski Ocena:
Wszystko bardzo profesjonalne. Olej zapakowany w taki sposób żeby nie tracił swoich właściwości a proces zamawiania w sklepie na 5+.
Autor: Katarzyna, Człuchów Ocena:
Polecam z ręką na sercu. Olej dobrze zapakowany, idealny do pasty budwikowej. Szybka przesyłka ( ekspresowa!!! ). Szczerze polecam sklep i produkt!
Autor: Maria, Dąbie Ocena:
Kolejny raz Super Szybko i produkt rewelacyjny
Autor: Daria, Ustroń Ocena:
Mój ulubiony produkt w tym sklepie :) Świeżutki, pyszny, wszystko idealnie!
Autor: Małgorzata, Opoczno Ocena:
Olej wysokiej jakości.ekspresowo dostarczony i bardzo dobrze zabezpieczony Polecam w 100 %
Autor: Kazimierz, Katowice Ocena:
Produkt bardzo dobry, świeży i doskonała jakość . Dostawa szybka i cena dobra. Zamówiłem po raz drugi i jestem z efektów bardzo zadowolony. Kazimierz
Autor: Małgorzata, Warszawa Ocena:
Wczoraj tłoczony, dziś dostarczony. Super szybka dostawa, kierowca bardzo miły. Z oleju przygotowuję pastę budwigową na śniadanie, z ziołami, codziennie. Przyjmowałam olej w formie pasty kilka lat, postępująca choroba przerwała, ale teraz znów mam możliwość zjadania, a przy okazji innych też "leczę" za co są mi wdzięczni.
Autor: Łukasz, Kraków Ocena:
Polecam produkt bardzo dobrej jakości ponad to w dobrej cenie za litr przy tym zestawie 3litrów
Autor: Krystyna, Niemodlin Ocena:
Właściwie zabezpieczony produkt, doskonała jakość, świeżość i walory smakowo-zdrowotne, właściwe podejście i wychodzenie na przeciw potrzebom klienta, pomysł z promocjami, gdzie można kupić większą ilość produktu za niższą cenę jest super, dlatego z czystym sumieniem gorąco polecam produkty firmy OLEOFARM !!!
Autor: Jacek, Wrocław Ocena:
ok
Autor: Danuta, Poznań Ocena:
Pierwszy raz kupiłam w tej firmie olej. Mam porównanie z innymi firmami, które wcześniej dostarczały mi towar.Super wszystko się odbywało, powiadomienia na bieżąco p statusie przesyłki, towar dostarczony szybciutko, ładnie spakowany, butelki oleju w fajnych pojemnikach styropianowych... Data produkcji na opakowaniu wczorajsza... aż nie do pomyślenia, w sklepach tak świeżego produktu chyba nie można kupić... Polecam niezdecydowanym zakup tego oleju i życzę smacznego... chociaż nie jest to smakowy rarytas.... ale co się nie robi dla zdrówka!
Autor: Wojciech, Szczecin Ocena:
Olej dostarczony jest świeży, prosto z produkcji. Butelki są dobrze zabezpieczone w transporcie. Zestaw ma dużą zaletę - zdecydowanie taniej.
Autor: Łukasz, Kraków Ocena:
Kontakt ze Sprzedającym wzorowy! Towar sprawdzony i zgodny z opisem! Kurier zgodnie z umówionym terminem! SZCZERZE POLECAM OLEJ I FIRMĘ OLEOFARM!
Autor: Ilona, Olkusz Ocena:
Świetna promocja! Produkt w pełni spełnia wszystkie moje oczekiwania. Przesyłka i kontakt z producentem na wysokim poziomie.
Autor: Izabella, Kraków Ocena:
Super promocja, rewelacyjna jakość, genialne zabezpieczenie produktu, błyskawiczna dostawa, wyśmienita obsługa. Całość genialna.
Autor: Anna, Tarczyn Ocena:
To już mój kolejny zakup w tym sklepie, towar dotarł błyskawicznie, ceny konkurencyjne, pan kurier b. miły. Oleje zawsze super zapakowane, kupowałam konopny,krokoszowy, z pestek dyni, z ostropestu i regularnie lniany. Polecam.
Autor: Roman, Mielec Ocena:
Super z białym serem albo sam z chlebem. Po 3 miesiącach cholesterol prawie o połowę w dół - polecam. Super dostawa
Autor: Magdalena, Warszawa Ocena:
Jeden z najlepszych i najzdrowyszch produktów żywnościowych na rynku światowym - dostępny na każdą kieszeń i wykonany tak by zachować najcenniejsze właściwośći. Czego chcieć więcej?! :O)
Autor: Piotr, Kraków Ocena:
Olej lniany tłoczony na zimno jest bardzo zdrowy, smaczny i świeży. Polecam go serdecznie wszystkim, którym zależy na dobrym zdrowiu.
Autor: Mieczysław, Wieliczka Ocena:
MIECZYSŁAW, WIELICZKA Szybka dostawa ,olej bardzo dobry
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej lniany tłoczony na zimno jest zawsze robiony świeży. Bardzo smaczny i zdrowy.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej lniany tłoczony na zimno jest zawsze robiony świeży. Bardzo smaczny i zdrowy.
Autor: Maria, Gdynia Ocena:
Ze względu na wrodzony wstręt do tłuszczów z obawą zamówiłam potrzebny mi ze względów zdrowotnych olej lniany. Zadziwiło mnie, że olej Oleofarmu w połączeniu z białym serem po prostu mi smakuje! - kanapka z b. serem nabrała specyficznego ale szlachetnego smaku oraz puszystej, kremowej delikatności... jest królewska! Olej świeży, dostawa bez zarzutu. To dla mnie miłe, przełomowe doświadczenie.
Autor: Tomasz, Zagnańsk Ocena:
Olej wysokiej jakosci.ekspresowo dostarczony i bardzo dobrze zabezpieczony Polecam w 100 %
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Poki co potrzebuje wiecej czasu,by moc ocenic produkt. Regularne stosowanie pozwoli na wystawienie oceny o produkcie.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Poki co potrzebuje wiecej czasu,by moc ocenic produkt. Regularne stosowanie pozwoli na wystawienie oceny o produkcie.
Autor: Karolina, Gdańsk Ocena:
Bardzo dobra jakość oleju a przy tym bardzo szybka dostawa i świetnie zabezpieczona przesyłka.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Zdrowy i smaczny
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Zdrowy i smaczny
Autor: Marcin, Niepołomice Ocena:
Po najwyżej dwóch miesiącach regularnego spożywania ustalonych dawek oleju LenVitol, zauważyłem wyraźną poprawę wydolności kondycyjnej w ćwiczeniach fizycznych. Ponadto, firma Oleofarm zasługuje na pochwałę za jakość obsługi klienta.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Bardzo dobre produkty.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Bardzo dobre produkty.
Autor: Łukasz, Bolesław Ocena:
Olej znakomitej jakości Polecam. Transport na najwyższym poziomie, świetnie zabezpieczony. Gorąco Polecam.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej jest bardzo smaczny i jest bardzo dobry dla naszego zdrowie.Przekonala sie o tym cala moja rodzina.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej jest bardzo smaczny i jest bardzo dobry dla naszego zdrowie.Przekonala sie o tym cala moja rodzina.
Autor: Adam, Koziegłowy Ocena:
Olej kupuję już tutaj bardzo długo .Polecam wszystkim. Do sałatek ,chleba do koktajli owocowych.
Autor: Paulina, Dąbrowa Górnicza Ocena:
Wysoka jakość oleju i obsługi klienta! Polecam.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Piję olej lniany już od kilku lat.Ten jest bardzo dobrej jakości. Świeżutki, bez goryczy. Polecam.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Piję olej lniany już od kilku lat.Ten jest bardzo dobrej jakości. Świeżutki, bez goryczy. Polecam.
Autor: Małgorzata, Sulejówek Ocena:
Olej lniany kupuję od kilku lat, jest b. dobrej jakości i b. zdrowy. Polecam. Małgorzata
Autor: Marta, Blizne Łaszczyńskiego Ocena:
Bardzo dobry, świetne właściwości. Polecam!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Wysoka jakość.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Wysoka jakość.
Autor: Anetta, Lidzbark Ocena:
Bardzo szybka dostawa, towar zgodny z opisem, jakościowo też bez zarzutu
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Produkt bardzo dobry.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Produkt bardzo dobry.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej doskonały, polecam.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej doskonały, polecam.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Lux
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Lux
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
super
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
super
Autor: Krzysztof, Stargard Szczeciński Ocena:
Bardzo dobry, szybka dostawa. Butelki z olejem solidnie zapakowane.
Autor: Grażyna, Olesno Ocena:
Jestem bardzo zadowolona z jakości produktu.Polecam również sklep,który szybko i bezpiecznie dostarcza produkt
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
bardzo dobry i skuteczny
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
bardzo dobry i skuteczny
Autor: Czeslawa, Krapkowice Ocena:
Jestem bardzo zadowolona. Usługa błyskawiczna. Olej super zapakowany.polecam.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Jeden z lepszych olejów na naszym rynku.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Jeden z lepszych olejów na naszym rynku.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Produkt spełnia oczekiwania.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Produkt spełnia oczekiwania.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
rewelacyjny zdrowotnie
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
rewelacyjny zdrowotnie
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej z każdą butelką z inną nutą smakową, ale zawsze bardzo smaczny, nadaje się znakomicie do sałatek.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej z każdą butelką z inną nutą smakową, ale zawsze bardzo smaczny, nadaje się znakomicie do sałatek.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Dobra
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Dobra
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
szybko i na czas
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
szybko i na czas
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej jest bardzo dobry w smaku ,świeży i schłodzony. Dostawa ekspresowa
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej jest bardzo dobry w smaku ,świeży i schłodzony. Dostawa ekspresowa
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Świetna jakość.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Świetna jakość.
Autor: Andrzej, Pasłek Ocena:
Super produkt. Nieodłączny element naszych posiłków . Polecam do włączenia do swojej diety. Smaczny i zdrowy
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Cóż, olej kupuję od lat, więc ... :)
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Cóż, olej kupuję od lat, więc ... :)
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
tak
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
tak
Autor: Ilona, Górno Ocena:
Świetny, smaczny i zdrowy olej lniany. Bardzo świeży.
Autor: Wiesław, Kraków Ocena:
Polecam. Wszystko OK.
Autor: Joanna, WARSZAWA Ocena:
olej lniany kupuję w oleofarmie już od kilku lat, zawsze jest doskonały, świeży, pięknie pachnący. Używam go głównie do przygotowania pasty Budwigowej. Polecam.
Autor: Maria, Odolanów Ocena:
Skorzystała z dostawy juz kolejny raz. Dostawa ekspresowa. Towar zapakowany bardzo dobrze i schłodzony. Olej bardzo dobry w smaku i świeży. Kierowca dostarczający towar bardzo uprzejmy i grzeczny. Dziękuje za idealny dostarczony towar jak i wspaniałą obsługę. Maria
Autor: Andrzej, Połaniec Ocena:
Myślę, że oleju reklamować nie trzeba. Przesyłka błyskawiczna. Olej dotarł jeszcze zimny. Natomiast strona internetowa nie najlepiej skonstruowana i ciężko się zalogować i wystawić opinię.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
genialny
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
genialny
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej jeszcze nie wypróbowany ale wszystko z nim jest w porządku .dotarł do mnie bardzo szybko odpowiednio opakowany.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej jeszcze nie wypróbowany ale wszystko z nim jest w porządku .dotarł do mnie bardzo szybko odpowiednio opakowany.
Autor: Tomasz, Garbatka-Letnisko Ocena:
Pozytywna ocena wynika z jakości produktu oraz sprawnego przeprowadzenia transakcji. Walory oleju każdy zna. Szczerze polecam.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Polecam!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Polecam!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
super
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
super
Autor: Anna, Słubice Ocena:
Produkt bardzo dobrej jakości w super cenie ze względu na możliwość zakupu oleju w zestawie. Z czystym sumieniem moge go polecić znajomym :)
Autor: Marek I Ewa, Siedlce Ocena:
Produkt powinien być przechowywany w temp do 10 stopni. A przesyłka jest przesyłana w temp od 15-25 C ?? Według mnie powinien być przy dostarczeniu jeszcze chłodny. Wtedy dałbym 5 na 5, a tak 4,5 / 5
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Wysoka jakość, zdrowy, świetny do stworzenia zdrowej diety.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Wysoka jakość, zdrowy, świetny do stworzenia zdrowej diety.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Jestem bardzo zadowolona, towar świeży, warty polecenia
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Jestem bardzo zadowolona, towar świeży, warty polecenia
Autor: Grazyna, Paradyz Ocena:
towar dobrze zapakowany,szybka wysylka ,polecam serdecznie.
Autor: Mariusz, Chodzież Ocena:
Bardzo szybka transakcja, towar zgodny z opisem. Polecam sklep i oczywiście olej. Pozdrawiam. Mariusz
Autor: Iwona, Opole Ocena:
Bardzo dobry olej ,który stosuję do diety dr.Budwig ,błyskawiczna przesyłka.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
olej rewelacyjny, bezkonkurencyjny. Dobra cena
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
olej rewelacyjny, bezkonkurencyjny. Dobra cena
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
dobry
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
dobry
Autor: Ołena, Łódź Ocena:
Świetny olej lniany (gęsty, złocisty, bez goryczki), bardzo świeży (został mi wysłany następnego dnia po dacie produkcji), błyskawiczna wysyłka towaru. Polecam z całym przekonaniem!
Autor: Andrzej, Gostyń Ocena:
Szybka realizacja zamówienia,olej szczelnie zapakowany zachował niską temp. i świeżość.Samo to wzbudza zaufanie i cena w promocji atrakcyjna.Jestem bardzo zadowolony,szczerze polecam wszystkim!!!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
świeży, doskonale zapakowany, a jak wpływa na zdrowie to dopiero sie okaże po kuracji
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
świeży, doskonale zapakowany, a jak wpływa na zdrowie to dopiero sie okaże po kuracji
Autor: Krystyna, Zakliczyn Ocena:
Bardzo szybka dostawa, przesyłka odpowiednio zabezpieczona. Polecam
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Towar świeżo z linii produkcyjnej. Pierwszej jakości i długi termin.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Towar świeżo z linii produkcyjnej. Pierwszej jakości i długi termin.
Autor: Ireneusz, Trzciel Ocena:
Kolejny udany zakup w tym sklepie, cenowo lepiej niż gdzie indziej. Super dobry i zdrowy, dla całej rodziny.
Autor: Roman, Kraków Ocena:
Świetny do serka białego. W ogóle to również bardzo dobry do sałatek oraz do soków własnej roboty. Olej przyjechał dobrze zapakowany. Po odpakowaniu butelka byla zimna co swiadczy o tym ze w odpowiedniej temperaturze był przewożony- co jest tutaj bardzo ważne. Zamówienie i transport- pierwsza klasa!!!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
doskonałe, wegetariańskie źródło omega 3
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
doskonałe, wegetariańskie źródło omega 3
Autor: Alina, Syrynia Ocena:
Szybka dostawa, b.db. jakość oleju lnianego. Jestem ogromnie zadowolona.
Autor: Iwona, Jednaczewo Ocena:
Super produkt, zawsze świeży. Stosuję od kilku m-cy w formie pasty jako zamiennik masła i do surówek. Polecam wszystkim dbającym o zdrowie. Duża zawartość kawasów Omega 3. Znakomita obsługa.
Autor: Piotr, Opypy Ocena:
super produkt ! polecam wszystkim zwłaszcza do sałatek+cytryna+czosnek+sos sojowy
Autor: Mirosława, Zgorzelec Ocena:
Produkt bezpiecznie zapakowany; bardzo szybka dostawa. Możliwość zakupu w promocyjnej cenie. Smak rzeczywiście trochę inny, ale można się przyzwyczaić. Istotne, że jest świeży i mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania zdrowotne (dopiero zaczynam kurację). Innej firmy już nie szukam:))
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Super smakują
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Super smakują
Autor: Dorota, Wodzisław śląski Ocena:
towar bardzo świeży , świetnie zapakowany, szybka przesyłka. Olej dobry w smaku. Polecam.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Bardzo dobry
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Bardzo dobry
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Produkt zgodny z opisem.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Produkt zgodny z opisem.
Autor: Bogdan, Gorzyce Tarnobrzeskie Ocena:
Produkt rewelacyjny zgodnie z zamieszczonym opisem. Kontakt ze sklepem i transport błyskawiczny. Oby było więcej takich sklepów internetowych!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
BARDZO DOBREJ JAKOŚCI
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
BARDZO DOBREJ JAKOŚCI
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Rewelacyjny element codziennej diety. Na dzień dobry łyżka oleju zapewnia komfort pracy jelit. Do surówek najlepszy. Do zup-kremów, do serów zmiksowanych z ziołami, wszystko na zimno.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Rewelacyjny element codziennej diety. Na dzień dobry łyżka oleju zapewnia komfort pracy jelit. Do surówek najlepszy. Do zup-kremów, do serów zmiksowanych z ziołami, wszystko na zimno.
Autor: Marek, Katowice Ocena:
Kazda butelka oleju zostala przyslana w osobnym prefabrykowanym plaszczu styropianowym. Data produkcji sprzed 2 dni od otrzymania paczki. polecam!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Znam ten produkt, dlatego zamówiłam trzy w zestawie dla siebie i rodziny. Cena rewelacyjna!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Znam ten produkt, dlatego zamówiłam trzy w zestawie dla siebie i rodziny. Cena rewelacyjna!
Autor: Wojciech, Łomża Ocena:
Ekspresowa dostawa. Towar dobrze zapakowany, smak świadczy o świeżości produktu. Wcześniej zakupiony olej innego producenta miał tzw. "rybi" posmak, być może dlatego, że był m. in. prosto z półki
Autor: Piotr, Warszawa Ocena:
Od paru lat kupujemy olej lniany budwigowy z oleofarmu. Cenimy sobie jego jakość, świeżość i bardzo dobrze przygotowane butelki do transportu. Nawet w lecie są dobrze transportowane, chłodne - tak jak neleży. Bardzo polecam.
Autor: Małgorzata, Piaseczno Ocena:
Doskonały produkt w najlepszej na rynku cenie.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
bardzo dobre
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
bardzo dobre
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Dopiero zaczęłam używać, do tej pory jest OK.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Dopiero zaczęłam używać, do tej pory jest OK.
Autor: Adriana, Lidzbark Warmiński Ocena:
Po raz kolejny zakupiłam zestaw 3x1000. Codziennie rano robię pastę twarogową i zjadamy z m na śniadanie. Na początku nie mogłam się przekonać do smaku, a teraz nie wyobrażam sobie śniadania bez pasty z olejem.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Polecam
Autor: Mariola, Warszawa Ocena:
Rrofesjonalna obsługa zamówienia, olej zapakowany w odpowiednie termiczne opakowanie. Polecam zestawy promocyjne taniej nie znalazłam w żadnym sklepie. Oleju chyba nie muszę polecać kupujący napewno znają jego cudowne właściwości. Mariola
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej doskonałej jakosci, swiezo wytloczony i profesjonalnie opakowany w styropianowe opakowania
Autor: Bożena, Orzysz Ocena:
Olej jak zawsze świeżutki, szybka profesjonalna dostawa,co do smaku, nie mogę się przekonać ..... ale czego się nie robi dla zdrowia.jak zacznę zauważać rezultaty to napiszę. Szczerze polecam.
Autor: Jacek, Olkusz Ocena:
Gorąco Polecam.Doskonały olej o niecodziennym smaku i aromacie.Przesyłka błyskawiczna.Produkt starannie zabezpieczony. Jacek Olkusz
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Za wcześnie oceniać jego właściwości i skuteczność ale wszystko wskazuje na to, że jest to produkt wysokiej klasy produkcji i wykonany zgodnie z opisem.Zapach jakby trochę rybi ale tak właśnie powinno być.
Autor: Anna, Kraków Ocena:
Polecam serdecznie!Na początku,gdy pierwszy raz spróbowaliśmy poczuliśmy jakby lekki posmak rybi, ale po kilku dniach zmienił się w typowy orzechowy posmak (orzech włoski). Po przeczytaniu wielu opinii stwierdzam, że posmak taki zależy od ilości kwasów omega i rodzaju ziaren, więc wszystko jest jak najbardziej ok:) Zamówiłam zestaw 3x1000 ml, ale jednak to trochę za dużo dla 4 osób. Następnym razem zamówię kilka małych buteleczek, tak aby każda osoba miała zapas na max. 2 tygodnie,bo jak wiadomo najcenniejszym składnikiem tego oleju są zbawienne dla zdrowia kwasy omega, które jednak są bardzo nietrwale, a każde otwarcie butelki sprawia, że jakaś ilość się niestety utleni.... Mama właśnie odrzuciła bardzo silne leki na cholesterol (statyny), stosuje codziennie około 3-5 łyżek oleju w czasie posiłków, na czczo lub przed snem. Za około 3-4 tygodnie planuje zrobić badanie kontrolne, więc ewentualnie poinformuję o wynikach "terapii" w kolejnym komentarzu. Jeśli chodzi o transport, to jak najbardziej wrażenie pozytywne! Towar fantastycznie zapakowany w pudełko kartonowe i styropian. Kontakt z firmą i kurierem rewelacyjny! Wyprodukowano dzień przed wysyłką:) POLECAM JESZCZE RAZ!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
super
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
super
Autor: Stanisława, Kłodzko Ocena:
Znakomity olej,zdrowy,używam od 3-mies.oporócz pasty robię majonez oraz koktajle z dodatkiem siemienia i owoców,można w różny sposób wykorzystać,najwazniejsze ze prawie nie stosuje masła i innych tłuszczy zwierzęcych.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Okej super jakości, data produkcji to data zamówienia, czyli towar świeży, najwyższej jakości, zdrowy.
Autor: Katarzyna, Łódź Ocena:
Olej doskonałej jakości. Kupuję już po raz drugi. Doskonale opakowany, szybko dostarczony. Polecam!
Autor: Jerzy, Chlewiska Ocena:
Olej dobrej jakości w przyzwoitej cenie, szybka dostawa. Polecam
Autor: Henryk, Szydłowiec Ocena:
Od 5 lat stosuję terapię dr Budwig z tym olejem. Nadal żyję. Myślę, że olej bardzo mi pomógł. Z początkiem każdego roku intensywnie się kuruję, stosując olej lniany.
Autor: Andrzej, Marki Ocena:
W sumie wszystko OK, poza tym, że moja przesyłka została wysłana w piątek, a otrzymałem ją w poniedziałek. Mam zatem pewne obawy co do jakości produktu, bo nie wiadomo, czy przez weekend był przechowywany w odpowiednich warunkach
Autor: Zbigniew, Żarki Letnisko Ocena:
Bardzo szybka realizacja; produkt świeży i perfekcyjnie zapakowany. Kupiłem już drugi raz, ale jeszcze nie wiem, jak na mnie działa, a walory są doskonałe i sądzę, że i ja na tym skorzystam. POLECAM wątpiącym!!!
Autor: JOANNA, SIEDLCE Ocena:
To już czwarta butelka oleju którą spożywam. Polubiłam jego smak, dodaję go do musli na śniadanie. Zauważyłam znaczną poprawę pracy jelit Gorąco polecam zakupy w OLEOFARM - szybka dostawa, produkty zapakowane profesjonalnie w styropianowe opakowania.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Zamawiane kolejny raz. Produkt zgodny z opisem. Olej rzeczywiście wpływa na poprawę funkcjonowania organizmu (trawienie, wygląd skóry, samopoczucie). Przyczepić można się jednak do nakrętek które są moim zdaniem najsłabszym elementem całego produktu (przekręcają się).
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
znam od dawna,bardzo dobra
Autor: Joanna, Wrocław Ocena:
Olej dobrej jakości, bardzo dobrze zapakowany (w styropianowym opakowaniu, co chroni przed działaniem wysokich temperatur i słońca, co jest istotne w przypadku utrzymania wszystkich wartości i właściwości oleju); szybka dostawa; dodatkowo otrzymałam materiały odnośnie stosowania oraz diety budwingowej; i co ważne bardzo przystępna cena ... polecam
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Produkt wysokiej jakości!
Autor: Joanna, Karpacz Ocena:
Od kilku lat jestem klientką Oleofarmu i nigdy się nie zawiodłam, ani ja, ani moja rodzinka na jakości, jak i na szybkości w dostarczeniu znakomitego oleju lnianego, który jest oczywiście zawsze odpowiednio zapakowany. Cała nasza rodzina, szczególnie w porze jesienno-zimowej, spożywa codzienną porcję oleju lnianego, zmiksowanego z białym serem z różnymi dodatkami np. warzywami, czosnkiem lub na słodko (miód, owoce). Olej jest doskonałej jakości, wiec POLECAM go szczerze całej mojej rodzinie i znajomym, a czasami kupuję komuś w prezencie :)
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
profesjonalny produkt
Autor: Katarzyna, Rzeszów Ocena:
Błyskawiczna przesyłka, towar bardzo dobrze zapakowany. Polecam !
Autor: Dorota, Warszawa Ocena:
Bardzo dobry i zdrowy produkt do uzupełnienia codziennej diety, szczególnie gdy wraz z produktami dostarczamy organizmowi nadmiar kwasów omega6, które w wyższych ilościach stają się szkodliwe i przynoszą więcej złego niż dobrego. Doskonale dobrany stosunek kwasów omega6:omega3.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Doskonały produkt na pożywne śniadanie jako dodatek do białego sera z cebulą, czosnkiem i ziołami.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Doskonały produkt na pożywne śniadanie jako dodatek do białego sera z cebulą, czosnkiem i ziołami.
Autor: MONIKA, KRAKÓW Ocena:
Rewelacyjna jakość produktu, świetna cena, szybka dostawa - polecam Oleofarm wszystkim dbającym o zdrowie i wygląd.
Autor: SYLWIA, GARDNA WIELKA Ocena:
Doskonały produkt, bardzo dobra jakość opakowania, dostawa ekspresowa, bardzo dobrze zabezpieczona. Polecam olej lniany każdemu, profilaktycznie i leczniczo. Spożywamy od kilku lat całą rodziną. POLECAM!!!!
Autor: Renata, Mierzyn Ocena:
Olej nie dość, że zdrowy, to jeszcze smaczny! Ewenement na rynku światowym. Cała rodzina go spożywa i jest zadowolona. Przesyłka ekspresowa, a towar zapakowany bardzo starannie. Serdecznie polecam firmę, która jest bardzo rzetelna, a kontakt czystą przyjemnością.
Autor: Beata, Głogow Ocena:
Polecam wszystkim osobom dbającym o zdrowie spożywanie pasty na bazie oleju lnianego. Ja osobiście używam tego oleju od sześciu lat i nie zamieniłabym go na żaden inny. Jeżeli ktoś decyduje się stosować pełną kuracje leczniczą dietą Budwig to powinien rygorystycznie przestrzegać zasad zawartych w broszurze.
Autor: Zbigniew, Poznań Ocena:
Autor: Zbigniew, Poznań Olej b. dobrej jakości. Profesjonalnie i błyskawicznie dostarczony. Jestem pod wrażeniem znakomitej obsługi. Będę kupował tylko tej firmy.
Autor: Krystyna, Lipnica, Gm Środa Śl Ocena:
Bardzo dobry , polecam go wszystkim znajomym. Przesyłka jest ekspresowa i odpowiednio zabezpieczona . Kupując w niesprawdzonym sklepie nie mamy gwarancji że był właściwie przechowywany. Ja poprzez sklep internetowy kupuje dla siebie i swojej rodziny. Polecam
Autor: Joanna, Bełchatów Ocena:
Jakość oleju doskonała. Używam go od dłuższego czasu,jednakże pierwszy raz kupowałam bezpośrednio w sklepie firmowym. Przeważnie były to sklepy lokalne ze zdrową żywnością, gdzie nie zawsze olej przechowywany jest w warunkach chłodniczych. Cena bardzo atrakcyjna, jeżeli zakupi się zestawy promocyjne. Olej lniany zaczęłam kupować również dla babci, ponieważ dowiedziałam się że jest chora na raka kości i szpiku. Jestem świadoma, że dieta dr Budwig, nie uleczy mojej babci, ale może pomóc wzmacniając jej kości, pracę przewodu pokarmowego i ogólny stan zdrowia. Być może postęp choroby uda się spowolnić. Zakupiłam 3 litry oleju oraz dużą paczkę siemienia lnianego. Babcia początkowo nie chciała jeść pasty budwigowej ze względu na brak apetytu, ale jak dowiedziała się, że to je pomoże zjada porcję ze smakiem :-). Zapotrzebowanie na olej lniany będzie w mojej rodzinie duże, także z pewnością będę stały m klientem sklepu firmowego OLEOFARM i będę wyszukiwać ciekawych promocji.
Autor: Dorota, Częstochowa Ocena:
Zamawiam ten olej po raz kolejny , ponieważ zauważyłam poprawę zdrowia już po miesiącu stosowania. Produkt został dostarczony szybko w odpowiednim opakowaniu. Gorąco polecam.
Autor: Sławomir, Mońki Ocena:
Bardzo dobry produkt, zgodny z opisem, zawsze świeży i świetnie zabezpieczony do transportu. Szybka realizacja zamówienia. Polecam wszystkim kupującym.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Bardzo dobra.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
magnez jak magnez, czasem trzeba jeść bo się człowiek nerwowy robi :)
Autor: Mateusz, Golub-Dobrzyń Ocena:
Ekspresowa dostawa, paczka zabezpieczona adekwatnie do zawartości, teraz tylko czekać na "efekty zdrowotne" oleju, Polecam sklep!
Autor: Włodzimierz, Warka Ocena:
Olej wysokiej jakości zestaw zapakowany odpowiednio do ilości, olej z chłodzony każda butelka w styropianowym futerale, z rozmowy z obsługą sklepu wywnioskowałem że jest tłoczony na bieżącą a nie na zapas znaczy świerzy. Zużywam 1 litr na miesiąc w paście z serem, jogurtem (0%) i przyprawami jako pierwsze śniadanie, na dolegliwości gastryczne i ogólne wzmocnienie pychota. To już jest mój trzeci zestaw, niestety zakrętki od samego początku są beznadziejnie słabe przekręcają się, liczę że to się kategorycznie i szybko poprawi, na nic pouczenia i przestrogi o przechowalnictwie OLEJU jak uszczelka przekręcona, w butelce monopolowej nie do pomyślenia. Polecam LenVitol® - olej lniany budwigowy tłoczony na zimno jak i sklep.
Autor: Beata, Białystok Ocena:
Olej przysłany ekspresowo, świetna jakość. Gorąco polecam.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Jestem zadowolony
Autor: Barbara, Józefów Ocena:
Realizacja zamówienia b. szybka, olej właściwie i szczelnie zapakowany zachował niską temp. i świeżość. Cena w promocji atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona. Godny polecenia - bez zastrzeżeń.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
REWELACYJNY
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
REWELACYJNY
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Bardzo dobrej jakości olej. Bardzo zdrowy, tylko do smaku trzeba się przyzwyczaić:)
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Bardzo dobrej jakości olej. Bardzo zdrowy, tylko do smaku trzeba się przyzwyczaić:)
Autor: Żaneta, Inowrocław Ocena:
Ekspresowa przesyłka, towar zapakowany tak, że nie ma opcji by został uszkodzony podczas transportu. Zdecydowanie kupię ponownie, gdyż oszczędność przy zakupie zestawu jest powalająca. Jakość oleju zapewne także, choc uzywam póki co krótko. Na pewno jest świeżutki o czym świadczy termin produkcji na opakowaniu. POLECAM SKLEP
Autor: JOANNA, GRUDZIĄDZ Ocena:
Sprzedający OK, w zestawie TANIEJ, podaję go mojemu 5 latkowi i sami też pijemy, na razie odpukać nie chorujemy ....
Autor: Małgorzata, Gorzów Wlkp. Ocena:
Stosuję olej lniany w swojej diecie już od dłuższego czasu, próbowałam różnych firm i zdecydowanie polecam OLEOFARM. Towar wysokiej jakości, wysyłka błyskawiczna. PROFESJONALIZM !!! Polecam.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Rewelacja
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Rewelacja
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Zależało mi na dobrym produkcie dla męża, a otrzymałam bardzo dobry produkt dla męża i siebie.
Autor: Małgorzata, Mińsk-mazowiecki Ocena:
Zamówiony olej jest bardzo dobrej jakości .Produkt otrzymałam błyskawicznie , zapakowany w styropian.Jestem bardzo zadowolona i szczerze mogę polecić.
Autor: Marcin, Poznań Ocena:
Szybka dostawa, życzyłbym sobie być tak obsługiwany przez każdą firmę. Dziękuję
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Rewelacyjny, jest wielka różnica między olejem lnianym kupowanym w sklepach.Ma zupełnie inny wyrazisty smak.A i opakowanie szklane eleganckie.Polecam
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Rewelacyjny, jest wielka różnica między olejem lnianym kupowanym w sklepach.Ma zupełnie inny wyrazisty smak.A i opakowanie szklane eleganckie.Polecam
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Bardzo dobry i co najważniejsze zdrowy i naturalny produkt.
Autor: Dawid, Częstochowa Ocena:
Polecam w 100%!!! Już kilka lat kupuję w tym sklepie i zawsze spotkałem się z 100% profesjonalizmem
Autor: JACEK, TYCHY Ocena:
Witam. Już kilka lat robię zakupy w Oleofarmie. Zawsze jest szybka realizacja zamówienia i dostawa. Produkty są świeże, dobrze zapakowane. Dobra cena (w promocji) też zachęca. Polecam i pozdrawiam! Jacek.
Autor: Paweł, Lublin Ocena:
Najlepszy olej lniany na rynku. Różnica w jakości w stosunku do innych dostępnych produktów jest olbrzymia. Gorąco polecam!! Oleofarm to profesjonalna firma. Nigdy nie miałem żadnych problemów z zamówieniem. Przesyłki kurierskie są wysyłane ekspresowo. Obsługa również jest bardzo skrupulatna i profesjonalna. Polecam zakupy w Oleofarm:)
Autor: Tomasz, Inowrocław Ocena:
doskonała jakość,Szybka realizacja zamówienia,Jestem bardzo zadowolony,szczerze polecam wszystkim!!!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Oleju nie trzeba reklamować
Autor: Jan, Lubin Ocena:
Nareszcie mam to co oczekiwałem dla mojego zdrowia prze długi okres czasu .A to jest Wasz wspaniały zdrowotny olej lnian budwigowyJan S.
Autor: Marzena, Poznań Ocena:
Od kilku lat kupuję ten olej w Oleofarmie- znakomitej jakości olej-przysyłany odpowiednio zabezpieczony i świeży,co jest ważne ze względu na jego 3 miesięczny okres przydatności do spożycia.Ten krótki okres świadczy o tym ,że ma dużo więcej kwasów omega 3 niż w lejach dostępnych w aptekach i sklepach ze zdrową żywnością. Nigdy nie zawiodłam się na tej firmie. moje gratulacje- gorąco polecam!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Produkt zgodny z opisem. Wszystko OK.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Produkt zgodny z opisem. Wszystko OK.
Autor: Marek, Kiełczów Ocena:
Profesjonalna dostawa, olej wykorzystuję do diety dr Budwig (pierwszy raz) i mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania.
Autor: Katarzyna, Warszawa Ocena:
Olej kupowałam już kilka razy, za każdym razem dostarczony był szybciej, niż się spodziewałam oraz zapakowany starannie, z dbałością o zachowanie niskiej temperatury (styropianowe opakowania, samochód z chłodziarką, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w upały). Produkt stosuję od kilku miesięcy regularnie jako uzupełnienie diety dla całej rodziny. Polecam.
Autor: Agata, Łomża Ocena:
Agata, Łomża Szybka dostawa. Olej był odpowiednio zapakowany podczas przesyłki co pozwoliło zachować niską temperaturę. Wraz z olejem otrzymałam informacje jak stosować. Polecam
Autor: Anna, Białystok Ocena:
Super szybka dostawa,super jakość.Polecam!
Autor: Alicja, Bydgoszcz Ocena:
Produkt otrzymałam świeżo wyprodukowany, posmak goryczkowaty, ale olej generalnie bardzo smaczny. Zapakowany szczelnie w styropianowe opakowanie zachował niską temperaturę podczas dostawy.Bardzo polecam !!!!!
Autor: Bartosz, Mielec Ocena:
Zamawiam regularnie olej lniany dr budwig i przesyłka jest u mnie bardzo szybko, dobrze zapakowana i kompletna. Sam olej zawsze świeżo wyprodukowany, z długim terminem do spożycia.
Autor: Paweł, Brzozów Ocena:
Szybka realizacja bardzo dobry olej , porządnie zapakowany. Super jakość, Polecam
Autor: Leszek, Banino Ocena:
Olej dostałem świeży , dostarczony w lodówce jest to bardzo ważne przy tym oleju , obsługa w sklepie bardzo dobra , szybka dostawa . Olej bardzo dobrze wpływa zdrowotnie na cały organizm , POLECAM
Autor: Jacek, Jabłonna Ocena:
Bardzo polecam. Błyskawiczna i bardzo wygodna dostawa, towar bardzo dobrej jakości. Oby wszyscy kurierzy działali tak jak ten z Oleofarmu...
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Na tę chwilę, to początek terapii olejem lnianym. Jak będę się czuła - zobaczymy. Zaskoczyła mnie jakość i wygląd butelki - bardzo profesjonalna. Mam nadzieję, że zadziała tak jak bym chciała i wynagrodzi mi to specyficzny smak produktu :).
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Na tę chwilę, to początek terapii olejem lnianym. Jak będę się czuła - zobaczymy. Zaskoczyła mnie jakość i wygląd butelki - bardzo profesjonalna. Mam nadzieję, że zadziała tak jak bym chciała i wynagrodzi mi to specyficzny smak produktu :).
Autor: Małgorzata, Gorlice Ocena:
Bardzo dobre produkty. Szybka dostawa.Polecam.
Autor: Arkadiusz, Złotów Ocena:
Bardzo dobry kontakt z firmą. Szybka ( następnego dnia po zamówieniu) i darmowa przesyłka ( jeśli zamawia się powyżej 100 zł ). Olej świeży ( wyprodukowany poprzedniego dnia ), na czas transportu zapakowany w styropian, a sam transport kurierem PHARMALINK ( przystosowanym do wożenia takich produktów ) - olej pomimo ciepła na dworze, przyjechał zimny. A sam Lenvitol bardzo dobry - używam go do diety dr Budwig, działa korzystnie na moje zdrowie. Mnie osobiście olej bardzo smakuje, choć niektóre partie bywają lekko gorzkawe ( moi domownicy czasem narzekają ). Jednak walory prozdrowotne i tak wygrywają - wszyscy używamy go w postaci pasty Budwigowej do pieczywa - zamiast masła lub polewamy nim różne potrawy. Gorąco POLECAM !!!
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Ja i moja rodzina o dłuższego czasu stosujemy olej lniany które ma szerokie zastosowanie i dobrze wplywa na zdrowie,polecam
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Ja i moja rodzina o dłuższego czasu stosujemy olej lniany które ma szerokie zastosowanie i dobrze wplywa na zdrowie,polecam
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Faktyczną opinię o produkcie będę mógł mieć po jego użyciu. Na razie mogę stwierdzić, że zawartość przesyłki była zgodna z zamówienie, a przysłany produkt jest pierwszej świeżości - wyprodukowany w dniu zamówienia - co bardzo ważne w przypadku produktów z krótkim czasem przydatności.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Faktyczną opinię o produkcie będę mógł mieć po jego użyciu. Na razie mogę stwierdzić, że zawartość przesyłki była zgodna z zamówienie, a przysłany produkt jest pierwszej świeżości - wyprodukowany w dniu zamówienia - co bardzo ważne w przypadku produktów z krótkim czasem przydatności.
Autor: Krystyna, Ostrowiec Świętokrzyski Ocena:
Polecam.Najlepszy olej na rynku.Doskonały smak.Przesyłka darmowa i w ekspresowym czasie.Oczywiście produkt starannie zabezpieczony.
Autor: Krzysztof, Prudnik Ocena:
Szybka realizacja zamówienia,olej szczelnie zapakowany. Jestem bardzo zadowolony,szczerze polecam wszystkim!!!
Autor: Wojciech, Czernichów Ocena:
Dobra cena, dobra data ważności, szybka i porządnie zapakowana paczka.
Autor: Alicja, Chojna Ocena:
Bardzo szybka realizacja zamówienia,opakowanie, jak i zawartość, czyli olej, najwyższej jakości. Produkt, jak i firma godne polecenia.
Autor: Judyta, Poznań Ocena:
Olej był bardzo solidnie zabezpieczony podczas przesyłki. Olej jest bardzo dobrej jakości oraz w dobrej cenie.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej zastępuję mi od roku produkty pochodzenia zwierzęcego. Jest rewelacyjny.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Olej zastępuję mi od roku produkty pochodzenia zwierzęcego. Jest rewelacyjny.
Autor: Kasia, Borne Sulinowo Ocena:
Szybka realizacja zamówienia, olej szczelnie zapakowany zachował niską temp. i świeżość. Firma godna zaufania. Cena w promocji atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam wszystkim!!! Na zdrowie. Więcej takich firm i obsługi.
Autor: Lucjan, Siemianowice Śląskie Ocena:
Używam od kilku miesięcy, mam wrażenie, że rzeczywiście odporność wzrosła, przez ostatnią zimę nie miałem problemów przeziębieniowo-grypowych.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Wydaje mi się, że olej rzeczywiście spełnia swoje zadanie. Nie jestem pewien jednak co do opakowania (styropianu) czy wystarczająco zabezpiecza olej przed utratą niskiej temperatury. Być może jest zbyt cienkie, bo tym razem szyjka butelki wybiła w styropiane dziury (we wszystkich 3 butelkach).
Autor: Teresa, Szczecin Ocena:
Olej zawsze otrzymuję doskonale zabezpieczony i praktycznie na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Czasem bywa gorzkawy, lecz lubię ten smak. Używam go przeważnie do past budwigowych (z przyzwyczajenia) z dodatkiem konfitur lub owoców. Również jako zamiennik masła do pieczywa. Ten produkt na stałe zagościł w mojej kuchni ze względów smakowych oraz zdrowotnych. Chętnie też darowuję go w prezencie innym zamiast przysłowiowego kwiatka.
Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
produkt ok!!!
Autor: WITOLD, JAROSŁAW Ocena:
Towar zgodnie z zamówieniem. Olej stosuję w diecie dr Budwig. Gorąco polecam.
Autor: Leonard, Kopenhaga Ocena:
Olej otrzymalem dwa dni po zlozeniu zamowienia. Zarowno opakowanie termiczne, jak i zawartosc, czyli olej, najwyzszej jakosci. Produkt, jak i firma godne polecenia.
Autor: Andrzej, Czestochowa Ocena:
Szybka realizacja zamówienia,olej szczelnie zapakowany zachował niską temp. i świeżość.Samo to wzbudza zaufanie i cena w promocji atrakcyjna.Jestem bardzo zadowolony,szczerze polecam wszystkim!!!
Autor: Paweł, Gliwice Ocena:
Niestety ostatnia partia zamówiona przeze mnie miała posmak mocno goryczkowaty :-( Nie wiem czy to wina dostarczenia starego oleju, błędu w produkcji danej partii czy też kwestia warunków przewozu. Znajomi, dla których był olej, którzy zajadali się nim przez ostatnie 4 lata byli mocno zdziwieni i zawiedzeni tym posmakiem. Niestety taki posmak powoduje, że potrawy (serki, sałatki, koktajle) przygotowane z dodatkiem takiego oleju są po prostu trudne do zjedzenia. Jedyne, co niweluje lub raczej kamufluje ten niemiły posmak jest dodatek czosnku, ale to nie o to chodzi aby wszystko jeść z czosnkiem. Tym razem wielki minus za ostatnią partię :-(
Autor: Katarzyna, Warszawa Ocena:
Produkt otrzymałam świeżutki, ledwo wyprodukowany, posmak goryczkowaty, ale olej generalnie bardzo smaczny. Zapakowany szczelnie w styropianowe opakowanie zachował niską temperaturę podczas dostawy.Polecam.
Autor: Zbigniew, Szczecin Ocena:
Od kilku lat jestem klientem OLEOFARM-u. Zawsze szybka dostawa, dobra jakość oleju budwigowego. polecam
Autor: Beata, Kowala Ocena:
Właściwie zabezpieczony produkt, doskonała jakość, świeżość i walory smakowo-zdrowotne, właściwe podejście i wychodzenie na przeciw potrzebom klienta, pomysł z promocjami, gdzie można kupić większą ilość produktu za niższą cenę jest super, dlatego z czystym sumieniem gorąco polecam produkty firmy OLEOFARM !!!
Autor: Bożena, Leszno Ocena:
Jakość produktów doskonała, produkty prosto z produkcji, świeżutkie, lub uczciwa informacja o bliskim końcu terminu ważności i promocja. To cenię.
Autor: Bogumiła, Katowice Ocena:

Znakomitej jakości olej-przysyłany odpowiednio zabezpieczony i świeży,co jest ważne ze względu na jego nietrwałość(3 miesięczny okres przydatności do spożycia).Gorąco polecam ze względu na walory zdrowotne- używam go w diecie dr Budwig jako pomoc w chorobie nowotworowej.Osobiście takze znacząco obniżył mi cholesterol. Szczegółowo można na ten temat zapoznać się na moim blogu,gdzie min podaję jadłospis do diety dr Budwig - www.beme.com.pl Próbowałam olejów różnych firm - teraz kupuję wyłącznie ten. POLECAM!!!

Autor: Serwis opinii Opineo Ocena:
Bardzo dobry do sałatek i do chleba (zamiast masła). Polecam
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Google+
Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji Polityce plików cookies.
Zamknij
pixel