DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ

darmowa dostawa od 99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

MISJA

Misją firmy Oleofarm jest troska o zdrowie, odporność, witalność i dobre samopoczucie osób w każdym wieku.

Kierunki, jakie przyświecają naszej działalności to:

Ludzie

Dajemy miejsca pracy dla pełnych pasji pracowników, którzy w naszym Zespole efektywnie wykorzystują swój potencjał i aspiracje. Łączy nas wzajemny szacunek, zaufanie, porozumienie i działanie z poszanowaniem wspólnych dążeń.

Badania i rozwój

Tworzenie nowatorskich rozwiązań, otwartość umysłu na innowacje, kreatywność Zespołu stanowi siłę napędową dla rozwoju Przedsiębiorstwa.

Portfolio produktów

Oferujemy szeroką gamę produktów o najwyższej jakości, które wyprzedzają i zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jakość

Wszystkie nasze działania skoncentrowane są na wykonywaniu ich z jak najwyższą starannością. System Zarządzania ukierunkowany na doskonalenie produktów i kontrolę procesów produkcyjnych gwarantuje przedstawienie Klientom produktów o najwyższej jakości.

Partnerstwo w biznesie

Chcemy współpracować z naszymi Partnerami Biznesowymi w oparciu o dialog, przejrzystość i wzajemny szacunek, czego celem jest budowanie długotrwałych i owocnych relacji biznesowych.

20 LAT DOŚWIADCZENIA

Działalność firmy rozpoczęła się w 2002 r. w Pietrzykowicach koło Wrocławia. Jako Zakład Produkcji Olejów Farmaceutycznych i Kosmetycznych firma specjalizowała się w produkcji olejów roślinnych z nasion m.in.: wiesiołka, ogórecznika i lnu. Obecnie siedziba firmy i zakład produkcyjny znajduje się na ulicy Mokronoskiej we Wrocławiu. Dziś Oleofarm to jedna z większych firm z polskim kapitałem, która w swej ofercie posiada bogatą ofertę olejów zimnotłoczonych, suplementów diety, soków itp.

W portfolio firmy znajdują się wiodące na rynku produkty i marki, które cieszą się szerokim uznaniem klientów, a wśród nich:

Gama produktów z witaminą D


Olej lniany bogaty w kwasy omega-3, ceniony jako składnik diety dr Budwig


Suplementy diety, które pomagają wspierać sprawność stawów


Soki bezpośrednio wyciskane z owoców, a nie otrzymywane z koncentratu

pixel