DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ

darmowa dostawa od 99 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Tabletki nasenne i uspokajające

( ilość produktów: 17 )

 

W kategorii stres znajdą Państwo suplementy diety, które łagodzą skutki stresu i napięcia nerwowego, mają działanie uspokajające, a także są polecane przy trudnościach z zasypianiem. Dzięki różnym substancjom w nich zawartym, produkty te wykazują działanie uspokajające i nasenne, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Sen - podstawowa czynność fizjologiczna

Sen zajmuje znaczną część naszego życia. Przeznaczamy na niego średnio 25 - 30% czasu. Żyjąc 80 lat, śpimy przeszło 25. Nic więc dziwnego, iż tak dużą wagę przywiązuje się do higieny snu. Od ilości i jakości snu zależy nasze zdrowie, dobre samopoczucie, energia czy nawet sama uroda. Ma on znaczenie dla naszej pamięci i koncentracji, wpływa na pracę układu odpornościowego, zapobiega depresji, ma wpływ na nasz nastrój, na naszą kondycję i wytrzymałość. Jeśli dobrze śpimy - organizm pracuje prawidłowo i dlatego też na kwestii snu należy skupić się w sposób szczególny.

Zastosowanie tabletek i kapsułek na sen

Wydawać by się mogło, że skoro sen stanowi część naszego życia, jest on na stałe wpisany w odpowiednie ramy czasowe i nie stanowić powinien absolutnie żadnego problemu. Nic bardziej mylnego. Wielu z nas ma ogromne problemy ze snem. Trudno nam zasnąć, budzimy się często w nocy, wstajemy kompletnie niewyspani. Znajome uczucie? Na pewno w takich przypadkach warto sięgnąć po preparaty na sen, zawierające naturalne składniki. Takie produkty stanowią bardzo dobry i bezpieczny wybór, który może znacząco wpłynąć na kwestie snu, jego jakości, długości i ogólnego samopoczucia. Najważniejsze jest to, aby w pierwszej kolejności wybierać tabletki nasenne o odpowiednim składzie, tak, aby były one w pełni naturalne, bez żadnych substancji, które uzależniają i wpływają negatywnie na organizm.

Z czym mogą wiązać się problemy ze snem?

Problemy ze snem mogą przybrać różnorodną formę. Mogą one być związane ze zbyt szybkim tempem życia, z nadmiernym stresem, ze zmęczeniem organizmu, zbyt dużą intensywnością sportową. Mogą mieć związek z każdemu dobrze znaną melatoniną, z różnego rodzaju chorobami, które wywołują ból, ale i z nieodpowiednią higieną snu.

Aby człowiek mógł spać spokojnie, niezwykle ważna jest kondycja psychiczna i to właśnie ona w dużej mierze wpływa właśnie na problemy ze snem, ciągłe budzenie się, niewyspanie, wieczne zmęczenie. Jeśli zatroszczymy się o ten aspekt psychiczny, w wielu przypadkach wszystko może zmienić się o 180 stopni. Na pewno preparaty nasenne pochodzenia roślinnego, okażą się być bardzo dobrym wyborem, który znacząco poprawi jakość naszego snu.

Jeśli od dłuższego czasu walczysz z bezsennością, masz problemy, by wieczorem zasnąć, mimo że padasz z wykończenia, a rano budzisz się, jakbyś nie spała całą noc, to na pewno wybór odpowiednich preparatów na sen okaże się mieć kluczowe znaczenie. Nie można bagatelizować problemu ze snem, bowiem wpływa on znacząco na całe nasze życie. Chroniczne zmęczenie osłabia organizm, człowiek choruje, nie ma na nic siły, nic go nie cieszy. Sama bezsenność nieleczona przyczynia się w dużej mierze do rozwoju depresji. Warto więc postawić na to, by sen był dla organizmu totalnym resetem i maksymalnym odpoczynkiem.

pixel