DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ

darmowa dostawa od 99 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
Destresan Max, 30 kapsułek
PROMOCJA

Destresan Max, 30 kapsułek

 • Naturalny, bogaty skład (ekstrakty roślinne, magnez, witamina B6)
 • Skuteczne dawki składników o potwierdzonym działaniu
 • Polecany osobom mającym trudności z pokonywaniem stresu, przepracowanym oraz odczuwającym niepokój i napięcie nerwowe
INSTRUKCJA PRZYGOTOWANIA

Specjalne warunki zwrotów wyrobów medycznych

1. Wyroby medyczne powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach, zgodnie z informacjami zawartymi na opakowaniu lub w ulotce.

2. Wyroby medyczne muszą być transportowane w warunkach kontrolowanych dlatego nie możesz ich zwrócić we własnym zakresie.

3. Poinformuj nas o chęci dokonania zwrotu wyrobu medycznego abyśmy mogli go od Ciebie odebrać.

4. Produkty przechowywane i transportowane niezgodnie z informacją zawartą na opakowaniu lub w ulotce nie podlegają zwrotom.

18,19 zł
brutto / szt.
CENA REGULARNA:25,99 zł(Zniżka 30%)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,99 zł
Możesz kupić za 3638 pkt.
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz 181.90 pkt.
Kod producenta
5904960017489
Rodzaj
suplement diety
Zalecane spożycie
1 kapsułka dziennie
Postać
kapsułki
Grupa wiekowa
osoby dorosłe
Do pobrania

  Destresan Max

  Suplement diety | Zawartość: 30 kapsułek

   


  Destresan max to unikalny preparat zawierający kompozycję ekstraktów roślinnych: z liści melisy i korzenia różeńca górskiego oraz magnezu i witaminy B6. Ekstrakt z liści melisy wspiera organizm w utrzymaniu stanu relaksacji i wyciszenia. Pomaga też w utrzymaniu dobrego samopoczucia i pogodnego nastroju w ciągu dnia. Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego wspiera organizm w pokonywaniu stresu emocjonalnego i napięcia nerwowego. Magnez i witamina B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu właściwych funkcji psychologicznych.


  ekstrakt z korzenia różeńca górskiego
  ekstrakt z liści melisy lekarskiej
  magnez i witamina b6

   

  Zastosowanie:

  Preparat polecany jest osobom mającym trudności z pokonywaniem stresu, osobom przepracowanym oraz osobom odczuwającym niepokój i napięcie nerwowe.

  Zalecane spożycie:

  Dorośli 1 kapsułka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

  Składniki:

  Ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis), tlenek magnezu (magnez), żelatyna (składnik otoczki), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea), substancja wypełniająca: celuloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), barwnik: węglan wapnia, emulgator: sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego.

  Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:

  300 mg ekstraktu z liści melisy, 30 mg ekstraktu z korzenia różeńca górskiego, 56 mg magnezu (15%*), 1,4 mg witaminy B6 (100%*).
  * % referencyjnej wartości spożycia

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

   

  Czy wiesz, że ...

  Destresan - suplement wyciszający i uspokajający

  Stres stanowi część naszego życia. Niewielka jego ilość działa na organizm mobilizująco, ale gdy jest go zbyt dużo, wpływa destrukcyjnie na funkcjonowanie organizmu. Praca, codzienne obowiązki, problemy finansowe, kłopoty ze zdrowiem, pędzący tryb życia - to wszystko ma ogromny wpływ na to, jak funkcjonuje nasz organizm i jakie to niesie dla niego skutki. Chcąc postawić na suplement diety, który działałby uspokajająco, wyciszająco, jak również i kojąco na sytuacje stresowe, z pewnością Destresan Max stanowi tutaj bardzo dobry wybór. Jego największą zaletą jest to, że formuła opiera się na naturalnych składnikach, które to są kluczowe dla prawidłowej pracy układu nerwowego.

  W jaki sposób działa Destresan Max na organizm człowieka?

  Po pierwsze, Destresan to preparat naturalny, który nie wywołuje żadnych skutków ubocznych dla organizmu oraz nie powoduje uzależnienia. Działa kojąco na układ nerwowy i pozwala normalnie funkcjonować, nawet wtedy, gdy uciążliwy i nadmierny stres atakuje nasz organizm. Dzięki niemu można go złagodzić, jak również postarać się go przezwyciężyć. Ten suplement diety na uspokojenie wpływa pozytywnie na pracę mózgu, a także i całego układu nerwowego. Dzięki niemu można zachować właściwą pobudliwość nerwową mięśni, wzmocnić układ nerwowy, poprawić jego funkcjonowanie, oraz zwiększyć zdolności adaptogenne organizmu na stres. Poprzez Destresan Max wytrzymałość organizmu na stres jest zdecydowanie większa.

  Co znajduje się w suplemencie diety Destresan Max?

  Podstawą są przede wszystkim naturalne składniki, przez co jest to suplement bezpieczny dla organizmu. Kluczowe znaczenie ma melisa lekarska, która działa kojąco na układ nerwowy oraz zmniejsza podatność organizmu na stres. Ważnym składnikiem jest także ekstrakt z różeńca górskiego, który wspiera układ nerwowy, wpływa na niego ochronnie oraz wspomaga pamięć i koncentrację. Nie mogło tutaj także zabraknąć witaminy B6, a także magnezu, które są niezbędne do tego, by układ nerwowy mógł prawidłowo funkcjonować.

  Czym jest stres?

  Stres to stan, w którym człowiek czuje silne emocje, które są negatywnymi odczuciami, takimi jak lęk, strach, bezsilność, złość i agresja. Powodują one powstawanie stresu w organizmie, gdy człowiek nie jest w stanie sam ich opanować. Wskutek tego zachodzą liczne zmiany biochemiczne oraz fizjologiczne w organizmie, które zaburzają homeostazę i wyprowadzają człowieka z psychicznej i fizycznej równowagi.  

  Co to są stresory?

  Bodziec, który przyczynia się do powstania stresu nazywany jest stresorem. W psychologii wyróżnia się różne typu stresorów i należą do nich np.: drobne codzienne utrapienia, poważne wyzwania i zagrożenia oraz dramatyczne wydarzenia. Bodźce te mogą pochodzić z różnych miejsc, zarówno najbliższe środowisko może być źródłem negatywnych stresorów, jak i dom rodzinny, miejsce pracy czy nauki. Wtedy na te bodźce jesteśmy narażeni często i mogą być one źródłem negatywnie wpływającego na organizm, długotrwałego stresu.  

  Czy stres jest potrzebny?

  Tak, ale tylko stres pojawiający się sporadycznie i w umiarkowanych „dawkach”, ponieważ ten mobilizuje nas do działania i pozwala wyjść zwycięsko z trudnych sytuacji. Problem pojawia się, gdy żyjemy w nieustannym stresie, czemu sprzyjają szybkie tempo życia, ciągła pogoń za pieniędzmi i sukcesem oraz problemy dnia codziennego – taki stres jest dla nas „cichym zabójcą”.  

  Czemu stres nazywamy chorobą cywilizacyjną?

  Choroby cywilizacyjne to schorzenia związane z negatywnymi skutkami życia w warunkach wysoko rozwiniętej cywilizacji. Postępujące uprzemysłowienie społeczeństwa i wszechogarniająca technicyzacja życia codziennego, stwarza zarówno pozytywne, jak i negatywne warunki do utrzymania, jak i utraty zdrowia. Nieustannie rosnące tempo życia, mnożenie się i nakładanie codziennych obowiązków, związanych z pracą, jak i sferą prywatną, pogoń za karierą i pieniędzmi, siedzący tryb pracy, obniżona aktywność ruchowa, obfituje w mnogość sytuacji stresogennych, powodując powstawanie zjawiska zwanego „stresem przewlekłym”.  

  Czemu długotrwały stres jest zły?

  Gdy działanie stresora jest długotrwałe, to zwykle następuje obniżenie możliwości adaptacyjnych organizmu, aż do załamania, czyli dekompensacji osobowości. Organizm, który jest skoncentrowany na przeciwstawianiu się jednemu poważnemu stresorowi ma mniejszą tolerancję na kolejne. Przedłużający się stres utrzymuje organizm w stanie ciągłej mobilizacji, która się utrzymuje, nawet, gdy już nie ma takiej potrzeby, prowadzi to do stopniowego zużywania zasobów, aż do ich wyczerpania. W konsekwencji przewlekły stres prowadzi do biologicznych następstw, takich jak nadciśnienie, chorób układu sercowo-naczyniowego, jak zmiany miażdżycowe w sercu i naczyniach krwionośnych, choroba wieńcowa serca, ryzyko zawału serca lub udaru a z czasem nawet do przerostu lewej komory serca i arytmii. Przewlekły stres prowadzi również do schorzeń żołądkowo-jelitowych np. wrzody stresowe dwunastnicy, depresji, problemów ze snem, osłabienia układu odpornościowego, zwiększając ryzyko chorób infekcyjnych, ale także wystąpienia i zaostrzenia istniejących już schorzeń o podłożu autoimmunologicznych.  

  Czy długotrwały stres wpływa na pracę zawodową?

  W wyniku przewlekłego stresu pojawia się postępujące ograniczenie percepcji, kłopoty z koncentracją, drażliwość, nadmierna impulsywność a to wszystko prowadzi do pogorszenia relacji międzyludzkich i spadku wydajności w pracy. Pracownik z czasem wykazuje brak motywacji do pracy, nieradzi sobie z bieżącymi obowiązkami, unika zadań, co prowadzi do częstej absencji w pracy.  

  Jak radzić sobie ze stresem?

  Istnieje wiele sposobów walki ze stresem, a jednym z nich jest uzupełnianie diety w składniki roślinne o sprawdzonym działaniu łagodzącym skutki stresu i właściwościach adaptogennych. Stosowanie ich przynosi wiele korzyści dla organizmu np. ułatwia przystosowanie się do stresu, redukuje poziomu lęku, poprawia jakość snu, a także zwiększa uwagę i koncentrację.  

  Dlaczego właśnie melisa lekarska?

  Melisa lekarska wykazuje cenne właściwości uspokajające, ponadto łagodzi objawy depresji. Działanie uspokajające melisy jest niezwykle silne, stąd surowiec ten jest najczęściej stosowanym naturalnym preparatem uspokajającym. Melisa wykazuje również działanie rozluźniające i przeciwskurczowo na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, przez co zmniejszają napięcie jelit szczególnie w sytuacjach stresowych.  

  Dlaczego właśnie różeniec górski?

  Różeniec górski, znany jest powszechnie jako „złoty korzeń” i należy do grupy adaptogenów stymulujących układ nerwowy, poprawia koncentrację, pamięć i spostrzegawczość, zwiększa odporność na stres, redukuje zmęczenie, łagodząc wpływ czynników stresogennych na organizm.  

  Źródła:  
  Zależności między stresem psychologicznym a powstawaniem otyłości. Forum Medycyny Rodzinnej 2016, tom 10, nr 3, 145–152.
  Skutki zdrowotne i psychologiczne przewlekłego stresu Rozpoznanie i sposoby radzenia sobie. Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, na zlecenie Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia Ministerstwa Obrony Narodowej.
  Style adaptacyjne do sytuacji stresowych w różnych grupach wiekowych, a choroby cywilizacyjne XXI wieku. Probl Hig Epidemiol 2010, 91(2): 268-275.
  Adaptogeny korygujące reakcję organizmu na stres i zaburzenia homeostazy - pomocą w prewencji chorób cywilizacyjnych. Academy of Cosmetics and Health Care, 2015.  
  Melisa lekarska (Melissa officinalis L.) – skład chemiczny i aktywność biologiczna. ANNALES UNIVERSITATIS MARIAE CURIE-SKŁODOWSKA, VOL. XXIII (1), 2013.


  Opinie o Destresan Max, 30 kapsułek

  4.94
  Liczba wystawionych opinii: 78
  5
  73
  4
  5
  3
  0
  2
  0
  1
  0
  Kliknij ocenę aby filtrować opinie
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Ok
  2023-05-26
  Marcin, Warszawa
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Działanie jak w opisie. Dziękuję!!!
  2023-04-16
  Edward, Łochowo
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Pomaga mi rozładować poranne napięcie przed stresującym dniem
  2023-04-05
  Barbara, Wolica
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Dopiero zaczelam stosować wiec trudno o ocenę
  2023-02-25
  Barbara, Wolica
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 2
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  2022-02-27
  Jolanta, Malawa
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 2
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  2022-02-26
  Stanisław, Przewrotne
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Znakomita jakość, przystępna cena i szybka dostawa
  2022-02-21
  Justyna, Będziemyśl
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Szybko i sprawnie.
  2022-02-10
  Agata, Siechnice
  Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 1
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Skuteczny suplement, w naszym domu od dłuższego czasu, polecam
  2022-02-06
  Zbigniew, Palikówka
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Super, polecam
  2022-01-31
  Katarzyna, Mogielnica
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Odpowiedni zestaw składników na uspokojenie
  2022-01-23
  Krzysztof, Wola Cicha
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Stosuję dla wyciszenia i uspokojenia
  2022-01-23
  Szymon, Woliczka
  Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam
  2022-01-22
  Maria, Kielanówka
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Dobry skład, polecam
  2022-01-22
  Anna, Mielec
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Dobry produkt z bogatym składem
  2022-01-16
  Sabina, Nosówka
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam
  2022-01-16
  Janusz, Racławówka
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam
  2022-01-16
  Beata, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Nie mam do dziś informacji gdzie znajduje się przesyłka i czy jest gotowa do odbioru
  2021-11-13
  Czesław, Nowe Miasto
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 3
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam
  2021-09-09
  Katarzyna, Błędowa Zgłobieńska
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam na uspokojenie
  2021-09-05
  Aleksandra, Borek Stary
  Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 1
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam, skuteczny produkt na uspokojenie
  2021-09-03
  Karolina, Malawa
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Bogaty skład i sprawdzone działanie na uspokojenie nerwów
  2021-08-30
  Klaudia, Świlcza
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Ok śpij spokojnie
  2021-08-23
  Jadwiga, Lublin
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Ok
  2021-08-22
  Jadwiga, Lublin
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam na uspokojenie
  2021-08-06
  Joanna, Bratkowice
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Dobry produkt w przystępnej cenie, polecam
  2021-07-31
  Ilona, Łąka
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam
  2021-07-25
  Daria, Błędowa Zgłobieńska
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pomaga się wyciszyć i uspokoić
  2021-07-24
  Eliza, Woliczka
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Poleca, produkt, który się sprawdza
  2021-07-18
  Mazur, Mrowla
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Dobry skład i skuteczne działanie przy większym stresie
  2021-07-18
  Sandra, Krasne
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam
  2021-07-17
  Gabriela, Rudna Mała
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Bogaty w składniki, które pomagają się wyciszyć
  2021-07-10
  Kamila, Tajęcina
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam
  2021-07-07
  Jagoda, Zaczernie
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Super jakość, polecam
  2021-07-05
  Magdalena, Miłocin
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam
  2021-07-04
  Ewa, Bzianka
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Dobry produkt, który pomaga się wyciszyć
  2021-06-25
  Zygmunt, Nosówka
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Skuteczny produkt na wyciszenie
  2021-06-18
  Patrycja, Świlcza
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Skutecznie uspokaja i wycisza
  2021-06-15
  Zuzanna, Trzebownisko
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Produkt, który pomaga się wyciszyć i ukoić nerwy
  2021-06-06
  Magdalena, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Bogaty skład, który pomaga poradzić sobie ze stresem
  2021-06-05
  Magdalena, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Na uspokojenie i wyciszenie
  2021-05-30
  Natalia, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Zawiera składniki, które pomagają się wyciszyć i uspokoić
  2021-05-16
  Michał, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Suplement bogaty w składniki, które pomagają się wyciszyć i uspokoić
  2021-05-15
  Kacper, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Bardzo dobry produkt
  2021-05-11
  Dominika, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Bardzo dobry, polecam
  2021-05-09
  Robert, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Na nerwy i chroniczny stres
  2021-05-03
  Jolanta, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Uspokaja i wycisza
  2021-05-02
  Waldemar, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Uspokaja i wycisza
  2021-04-29
  Czesław, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Skutecznie uspokaja i wycisza
  2021-04-14
  Marzena, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Pomaga się uspokoić i wyciszyć w czasie większej ilości stresów
  2021-04-05
  Zuzanna, Skierdy
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Dobry skład, ale czy skuteczny - jeszcze nie sprawdzony
  2021-03-25
  Paweł, Piastów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  zakupiłam pierwszy raz. Jeszcze nie sprawdzony
  2021-03-24
  Wioletta, Ośno Lubuskie
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Na stres i uspokojenie
  2021-03-21
  Zofia, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Pomaga się wyciszyć i naturalnie uspokoić
  2021-03-12
  Anna, Kraków
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Skutecznie pomaga sie wyciszyć i uspokoić
  2021-03-08
  Maria, Warszawa
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Pomaga się wyciszyć i zrelaksować, a ma naturalny skład
  2021-03-07
  Paulina, Przemyśl
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Pomaga się wyciszyć kiedy stresu jest zbyt wiele
  2021-03-02
  Krzysztof, Warszawa
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Dobrze stosować przy przewlekłym stresie
  2021-02-27
  Krzysztof, Mielec
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Skuteczny w stanach przewlekłego stresu
  2021-02-27
  Barbara, Kraków
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Dobry produkt przy większym obciążeniu psychicznym
  2021-02-26
  Adrianna, Rzeszów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Bogaty skład, dobrze wspierający kiedy trzeba zabezpieczyć się przed długotrwałym stresem
  2021-02-25
  Bartosz, Mielec
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Widac roznice po dlugim stosowaniu, polecam na nerwy i uspokojenie.
  2021-02-24
  Agnieszka, Jaświły
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Bardzo dobry produkt, jestem dużo spokojniejsza. Polecam
  2020-11-13
  Beata, Orła
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Po jednorazowym zastosowaniu trudno ocenić.
  2020-09-25
  Stefania, Kędzierzyn-Koźle
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Bardzo dobry
  2020-06-04
  Katarzyna, Warszawa
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  preparat dobrze działa
  2019-01-12
  Teresa, Gdynia
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  4/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Bardzo zdrowy.
  2014-11-24
  SerwisOpiniiOpineo
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  przez 4 miesiace obnizyl mi cholesterol o 15%. a jednak sie da bez farmaceutycznej chemii....
  2014-10-22
  SerwisOpiniiOpineo
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  4/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  wszystkie produkty z Omega-3 są godne polecenia
  2014-10-20
  SerwisOpiniiOpineo
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Polecam! Przystępna cena nieporównywalna do efektów - koi nerwy i uspokaja.
  2014-09-10
  Alicja, Łódź
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Polecam!
  2014-06-07
  Mirosław, Lubartów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  4/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  bardzo świeży, dobry smak, dopiero zaczynamy stosować
  2014-05-26
  SerwisOpiniiOpineo
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  kupiłam łykam czekam na efekty
  2014-02-10
  Inna, Kraków
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  O wiele tanszy od Neopersenu, a sklad prawie ten sam!
  2014-01-19
  Natalia, Wroclaw
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  4/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Bardzo dobry
  2013-12-05
  SerwisOpiniiOpineo
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  4/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Bardzo dobry
  2013-12-05
  SerwisOpiniiOpineo
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia niepotwierdzona zakupem
  Dodatek różeńca sprawia że produkt nie tylko wycisza ale również działa wzmacniająco na układ nerwowy co w przypadku moim było bardzo odczuwalne.
  2013-10-10
  Marcin, Sulechów
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Preparat skutecznie pomaga zachować spokój i optymizm przy stresującym,nerwowym trybie życia.Naturalny i bezpieczny-nie uzależnia jak chemiczne substancje.POLECAM!!!
  2013-04-08
  Bogumiła, Katowice
  Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  Napisz swoją opinię
  Twoja ocena:
  5/5
  Dodaj własne zdjęcie produktu:

  BLOG

  pixel