DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ

darmowa dostawa od 99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Destresan

( ilość produktów: 6 )

Jedną z przyczyn problemów z zasypianiem jest stres, który podwyższa poziom hormonów stresu – kortyzolu i adrenaliny. Często mamy też do czynienia ze zmniejszonym wydzielaniem hormonu snu (melatoniny), na co może wpływać między innymi wieczorne korzystanie z urządzeń emitujących światło niebieskie. W przejściowych problemach z zasypianiem wywołanych stresem lub przy tzw. jet lagu warto wspomóc organizm suplementacją w formie żelek lub kapsułek z melatoniną.

Suplementy diety Oleofarm na sen zawierają też inne substancje wspomagające zasypianie.

  • Destresan noc z melatoniną (żelki) – zawiera witaminę C i B6, ekstrakty z szyszek chmielu i ziela melisy oraz melatoninę.
  • Destresan noc z melatoniną (kapsułki) – w składzie znajdują się ekstrakty z liści melisy i szyszek chmielu, magnez, witamina B6 i melatonina.
  • Destresan Extra z ashwagandhą – połączenie ekstraktów z liści melisy, korzenia różeńca górskiego i korzenia ashwagandhy z magnezem i witaminą B6.
  • Destresan sen z melatoniną i walerianą – zawiera ekstrakty z liści melisy lekarskiej, szyszek chmielu i korzenia kozłka lekarskiego (waleriany) oraz magnez, witaminę B6 i melatoninę.
  • Destresan max – skład preparatu obejmuje ekstrakty z liści melisy lekarskiej i korzenia różeńca górskiego oraz magnez i witaminę B6.

Wyciszenie na noc

Substancje zawarte w preparatach Destresan wyciszają organizm i przyspieszają zasypianie. Melatonina skraca czas potrzebny do zaśnięcia, w korzystne działanie występuje przy spożyciu 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać. Waleriana (kozłek lekarski) sprzyja spokojnemu zasypianiu oraz wspomaga odprężenie. Melisa lekarska wspiera utrzymanie stanu relaksacji i dobrego samopoczucia, a szyszki chmielu przyczyniają się do spokojnego i zdrowego snu. Ashwagandha wspomaga relaksację, dobre samopoczucie i pamięć oraz przyczynia się do zwiększenia odporności organizmu na stres. Z kolei magnez i witamina B6 wzmacniają układ nerwowy i funkcje psychologiczne.

pixel