DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ

darmowa dostawa od 99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Układ moczowy

( ilość produktów: 5 )

W tej kategorii znajdują się produkty pomagające w prawidłowym funkcjonowaniu układu moczowego. Dolegliwości takie jak zapalenie dróg moczowych najczęściej dotyczą kobiet, dla których pomocne będą preparaty oparte na żurawinie. 

Walka z infekcjami pęcherza

Bez wątpienia infekcje układu moczowego, w tym zapalenie pęcherza, to niezwykle często pojawiająca się przypadłość, z jaką walczy wiele osób, szczególnie kobiet. Jest to spowodowane anatomiczną budową miejsc intymnych i tym samym łatwiejszym dostaniem się bakterii do cewki moczowej a przez nią do pęcherza moczowego. Oczywiście infekcje mogą mieć różną przyczynę, począwszy od niewłaściwej lub niewystarczającej higieny, korzystania z publicznych toalet, basenów, obniżonej odporności czy też stosowania nieodpowiedniej bielizny uciskającej okolice sromu.

Odpowiednie preparaty na układ moczowy

Infekcje pęcherza moczowego są niezwykle uciążliwe dając duży dyskomfort. Doskonale sprawdzą się preparaty na układ moczowy, przeznaczone do profilaktyki, których zadaniem jest zmniejszenie ryzyka infekcji. W składzie takich preparatów znaleźć można różnorodne ekstrakty roślinne, przede wszystkim z żurawiny czy pokrzywy z dodatkiem witaminy C.

Odpowiednia praca układu moczowego a suplementacja

Czy suplementacja jest ważna dla układu moczowego? Oczywiście, że tak. Dzięki bowiem cennym składnikom zawartym w suplementach diety, można regulować pracę pęcherza moczowego, ale także odpowiednio chronić układ moczowy przed wnikaniem bakterii, bowiem to właśnie one przyczyniają się w głównej mierze do występowania infekcji.

Naturalne leki na infekcję dróg moczowych

Warto sięgać po naturalne produkty, w pełni ekologiczne, a jednocześnie i bez żadnych dodatków. Wśród tych najbardziej cennych, wartymi wyboru są: soki z żurawiny lub sok z pokrzywy, a także odpowiednie kapsułki z wyciągu z owoców żurawiny i z dodatkiem witaminy C.

pixel