DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ

darmowa dostawa od 99 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Rekinol – olej z wątroby rekina

( ilość produktów: 3 )

Suplementy diety Rekinol zawierają olej z wątroby rekina standaryzowany na 20% zawartość alkilogliceroli, a także witaminę D3 i standaryzowany na zawartość alliiny macerat olejowy z czosnku. Produkty z serii Rekinol różnią się zawartością poszczególnych składników:

  • Rekinol extra to 900 mg oleju z wątroby rekina, 100 mg maceratu olejowego z czosnku i 200 j.m. witaminy D3 (dla dzieci powyżej 6. roku życia i dorosłych),
  • Rekinol extra D3 to 450 mg oleju z wątroby rekina, 50 mg maceratu olejowego z czosnku i 2000 j.m. witaminy D3 (dla osób dorosłych),
  • Rekinol MAX D3 to 900 mg oleju z wątroby rekina, 100 mg maceratu olejowego z czosnku i 4000 j.m. witaminy D3 (dla zdrowych osób dorosłych powyżej 75. roku życia).

Znajdujący się w kapsułkach olej z wątroby rekina, witamina D i czosnek wspierają prawidłowe funkcjonowanie mięśni, układu odpornościowego i układu oddechowego, wspomaga proces podziału komórek, a także przyczynia się do utrzymania zdrowych kości i zębów. Rekinol uzupełnia dietę w składniki wspomagające pracę układu immunologicznego, dlatego jest szczególnie polecany w okresie jesienno-zimowym i w czasie przesilenia wiosennego.

pixel