DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ

darmowa dostawa od 99 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ligunin

( ilość produktów: 4 )

Przy menopauzie dochodzi do spadku produkcji estrogenów, które mają wpływ na wiele procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie kobiety. Do objawów menopauzy zaliczamy między innymi uderzenia gorąca, pocenie się, wahania nastroju, drażliwość i niepokój. Aby uzupełnić fitoestrogeny w diecie i złagodzić objawy przekwitania, sięgnij po suplement diety Ligunin – preparat dla kobiet w okresie menopauzy.

Ligunin to tabletki przy menopauzie uzupełniające fitoestrogeny w diecie. Ligunin zawiera mielone nasiona lnu zwyczajnego oraz ekstrakt z nasion lnu zwyczajnego standaryzowany na zawartość lignanów lnianych.

Ligunin TERMOSTOP zawiera mielone nasiona lnu zwyczajnego, ekstrakt z nasion lnu zwyczajnego i ekstrakt z szyszek chmielu. Olej lniany w tabletkach z dodatkiem chmielu pomaga regulować aktywność hormonów płciowych w organizmie i łagodzi uciążliwe uderzenia gorąca.

Ligunin Meno Comfort to tabletki na przekwitanie zawierające aż siedem składników aktywnych: lignany lniane, ekstrakt z szyszek chmielu, ekstrakt z czerwonej koniczyny, ashwagandhę, wapń, biotynę i witaminę D. Tabletki na menopauzę z czerwonej koniczyny i ekstraktem z chmielu łagodzą oznaki menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, pocenie się, niepokój czy rozdrażnienie. Suplement uzupełnia też dietę w fitoestrogeny.

Siemię lniane w tabletkach

Podstawowym składnikiem preparatów Ligunin są lignany lniane uzyskane z siemienia lnianego, które mają zdolność regulacji aktywności hormonów płciowych. Lignany lniane zaliczamy do tzw. fitoestrogenów, czyli naturalnie występujących związków organicznych zawartych w roślinach, które w organizmie człowieka działają na podobieństwo estrogenów. Dzięki temu, że lignany wykazują właściwości podobne do estrogenów, siemię lniane w tabletkach przyjmowane w okresie menopauzy może korzystnie wpływać na procesy fizjologiczne zależne od tych hormonów.

pixel