DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ

darmowa dostawa od 99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jonolit

( ilość produktów: 7 )

Jonolit to elektrolity w formie tabletek i saszetek oraz napoje izotoniczne, które szybko i efektywnie nawadniają organizm, zapobiegając skutkom niedoboru jonów w organizmie. Elektrolity wspierają regulowanie ilości wody w komórkach, przewodzą impulsy nerwowe, a także wpływają na funkcjonowanie mięśni oraz prawidłowe ciśnienie krwi i poziom pH.

Jonolit Jony to elektrolity w formie tabletek musujących, które uzupełniają dietę w magnez, potas, chlorek, sód i glukozę. Preparat wspiera pracę układu nerwowego, nawadnia organizm i eliminuje uczucie zmęczenia, a przy tym ma przyjemny, pomarańczowy smak.

Napój izotoniczny Jonolit Isotonic zawiera witaminy B3, B6, B7 i B12 i jest przeznaczony dla osób uprawiających sport amatorsko lub zawodowo. Izotonik szybko i skutecznie nawadnia organizm, dlatego sprawdza się nie tylko w trakcie aktywności fizycznej, ale też podczas upałów. Dzięki temu, że receptura została stworzona na bazie wody mineralnej, produkt zawiera powyżej 500 mg/l składników mineralnych. Izotoniki są dostępne w kilku smakach: wieloowocowym, cytrynowym i pomarańczowym.

Z kolei Jonolit Baby to elektrolity dla dzieci od 1. dnia życia. Dzięki wygodnej formie saszetek dawkowanie można w łatwy sposób dostosować do wieku i masy ciała dziecka.

Elektrolity dla dorosłych i dzieci

Suplementy diety Jonolit to preparaty, które można stosować w wielu sytuacjach. Dobrze sprawdzają się podczas upałów, kiedy organizm jest szczególnie narażony na odwodnienie, a także w czasie zwiększonej aktywności fizycznej i umysłowej. Po elektrolity dla dorosłych warto sięgnąć również wtedy, gdy zmagamy się z tzw. syndromem dnia wczorajszego – spożywanie alkoholu sprzyja utracie elektrolitów, dlatego warto je uzupełnić, sięgając po Jonolit Jony. Z kolei elektrolity dla dzieci sprawdzą się w stanach odwodnienia organizmu, w trakcie biegunki i/lub wymiotów.

pixel