DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ

darmowa dostawa od 99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kości i stawy

( ilość produktów: 21 )

Suplementy na kości i stawy

Mocne kości i sprawne stawy to podstawa zdrowia, oraz życia w pełnej aktywności, bez jakichkolwiek ograniczeń. Sięgając po odpowiednie preparaty na stawy i kości, można uzupełnić codzienną dietę i dostarczyć swojemu organizmowi to wszystko, co dla niego najlepsze i najcenniejsze. Na jakie preparaty należy zwrócić uwagę? Które z nich są najlepsze? Jakie mają właściwości, by mieć pewność, że je właśnie należy w swojej diecie zawrzeć?

Jak działają preparaty na stawy i kości?

Preparaty, które mają za zadanie działać objawowo, ale i przyczynowo, stanowią doskonały wybór dla każdej z osób, która pragnie mieć mocne kości i odpowiednią pracę stawów.

Dla kogo skierowane są produkty na stawy? Kto powinien sięgać po preparaty na kości? Bez wątpienia są to doskonałe preparaty, które sprawdzają się przede wszystkim wśród osób starszych, wśród ludzi uprawiających różnorodne sporty i aktywności fizyczne, wśród pacjentów ze stwierdzonym zapaleniem stawów lub kości. Oczywiście stosowna suplementacja jest odpowiednią dla każdego człowieka, jednak w takich sytuacjach, wspomniane preparaty stanowią bardzo dobry wybór, jaki warto wprowadzić do swojej codziennej diety.

Co znajduje się w składzie suplementów na stawy i kości?

Wybierając suplementy diety, warto zwrócić uwagę, przede wszystkim na skład. Doskonale sprawdzają się te produkty, które mają w swoim składzie między innymi: glukozaminę, chondroitynę, witaminę C, ale także kwas hialuronowy, kolagen oraz różnego rodzaju wyciągi roślinne, działające przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Najważniejsze jest to, aby dopasować do swojego stanu zdrowia właściwy produkt, a wtedy przy regularnym ich zażywaniu, bardzo szybko można zobaczyć wyraźny efekt.

Dlaczego istotne są witaminy D i K2?

O kości i stawy dba się praktycznie od narodzin. Oprócz bowiem suplementów na stawy i kości, bardzo istotną rolę odgrywa witamina D w połączeniu z witaminą K2. Zadaniem witaminy D jest regulowanie gospodarki wapniowo - fosforanowej, wzmacniając kości i zęby, dlatego też w okresie ich wzrostu odgrywa bardzo duże znaczenie, zapobiegając krzywicy u dzieci oraz osteoporozie u osób starszych, szczególnie kobiet. Dlaczego należy podawać te dwie witaminy razem? Witamina D zwiększa przyswajanie wapnia z przewodu pokarmowego, a witamina K kieruje ten wapń do tkanki kostnej, ułatwiając jego wbudowywanie. W ten sposób jedna i druga są od siebie w pełni zależne.

W wachlarzu ofertowym znajdują się różnorodne propozycje suplementów diety jak witaminy D+K2 oraz typowe preparaty na wzmocnienie kości i poprawę funkcjonowania stawów.

pixel